PREZENTARE RPG.REDZMAX.COM

PREZENTARE RPG.REDZMAX.COM

2 participan?i

In jos

PREZENTARE RPG.REDZMAX.COM Empty PREZENTARE RPG.REDZMAX.COM

Mesaj Scris de RevengeR. Joi 03 Apr 2014, 2:14 pm

- Salut!

- Deranjez?

- Bine ai venit pe RedzMax!

- Sunt asistentul X (Numele Vostru) și am venit să-ți prezint server-ul! Desigur, dacă ești de acord....

- Ei bine, serverul nostru este special din diferite motive, în primul rând, aici vei putea găsii un sistem teritorial bine pus la punct.
Acest sistem se ocupă cu razboaiele între mafii / clanuri ce domină orașul din umbră, până în acel moment al zilei când distrugere și durere apare din fiecare colț al orașului, iar invadatorii din nord (Las Venturas), Bonanno, Falcone și Sacra Corona Unita pun și ei sare pe rană luptându-se la randul lor pentru a deține cât mai multe părți din Los Santos. Aceste teritorii le ofera faimâ, bani și multe alte beneficii.

- Te vei putea alătura unui clan / mafie la level 2! Ai vreo întrebare relativă acestei chestiuni sau putem trece mai departe?
(Dacă jucătorul are o întrebare îi răspundeți, dacă nu, treceți la pasul 2, sistemul de incendii.)

- Un al 2-lea sistem, ar fi sistemul de incendii, ce-l vei putea gasii doar pe serverul nostru, ei bine la level 5 vei putea sparge banca iar pentru a elimina urmele va trebuii să plantezi dinamită în fiecare colț al băncii, odată ajuns în siguranță aceasta va fi detonată, iar banca va exploda... urmând un incendiu! În cele din urma pompierii vor stinge focul pentru o anumita sumă de bani, vei primii $75.000 pe orice spargere de bancă, și wanted level 6, ceea ce înseamnă că poliția va fi pe urmele tale, deci trebuie să ai grijă înainte de a face așa ceva.

- Ai vreo întrebare referitoare la acest sistem?

- Ei bine, acum, am o surpriza pentru tine! Special pentru cei noi pe server, am creat sistemul tikki! Peste tot în oraș sunt împrăștiate statuete tikki.
Te voi duce imediat la una sa vezi cum arata, între timp iți voi explica ce este atât de special la ele.
(Îl duceți la statuia de la spawn civil)

- În orașul Los Santos, sunt ascunse o mulțime de statuete ca aceasta... pentru a colecta statuete este suficient să intri în ele, o statueta îți oferă 10 GamePoints, acesta vine reprezentat cu sigla GP. Cu aceste game points poți cumpăra RP Boost, adică un bonus de respect points. Dacă cumperi rp boost pentru o oră, următorul payday vei primii 2 respect points în loc de unul. Dacă cumperi pentru 2 ore, urmatoarele 2 payday-uri vei primii 4 rp în loc de 2. Pentru a cumpara rp boost trebuie să mergi la primarie la un fel de atm, să scri /itemmall și oferta, exemplu /itemmall 1. Te voi duce imediat să vezi ofertele și ATM-ul.
(Și îi arătați spawn civil, /itemmall -ul de acolo.)

- Ai vreo întrebare referitoare la ceea ce ți-am spus?

- Ei bine, îmi cer scuze dar va trebuii să te las acum, pentru orice problemă te rog folosește /n sau /report, eu și colegii mei te vom însoții imediat și te vom ajuta în orice problemă vei întâmpina.
Pentru a face bani cele mai bune joburi sunt: Gunoier și șofer pe carieră.
O zi frumoasa în continuare!!!
RevengeR.
RevengeR.
Member
Member

Mesaje : 2
Data de inscriere : 03/04/2014
Sanctiuni Sanctiuni :
  • 0 Avertismente


Sus In jos

PREZENTARE RPG.REDZMAX.COM Empty Re: PREZENTARE RPG.REDZMAX.COM

Mesaj Scris de Encrypted Lun 21 Apr 2014, 10:46 am

Salut,deranjez daca iti dau un ban?

Topic closed&moved to arhiva and member banned.
avatar
Encrypted
Administrator
Administrator

Mesaje : 693
Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 32
Localizare : Costanta

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum