GTA.PRONION.RO [0.3z] - Astăzi 22:00 , 5 RP + 100k.

GTA.PRONION.RO [0.3z] - Astăzi 22:00 , 5 RP + 100k.

In jos

GTA.PRONION.RO [0.3z] - Astăzi 22:00 , 5 RP + 100k. Empty GTA.PRONION.RO [0.3z] - Astăzi 22:00 , 5 RP + 100k.

Mesaj Scris de aNNNcoL Vin 14 Feb 2014, 8:09 pm

GTA.PRONION.RO - MEGA UPDATE

Te-ai saturat de amatori si servere care tin cu saptamânile în mentenanta? Te-ai saturat de lag infernal? Te-ai saturat sa nu fii luat în seama, liderii tai sa fie în staff si de favoritisme? Comunitatea PRONION îti ofera conditiile PERFECTE sa joci SA:MP la cel mai ridicat nivel.

Un video de prezentare al serverului ca sa vedeti ca DISTRACTIA la noi nu se opreste. Nu AFK NON STOP: https://www.youtube.com/watch?v=hCBaXK04VfM


Aici o sa aveti war FARA LAG, o sa va puteti juca toata ziua fara a avea vreun înconvenient.
Playerii nostrii au învatat rapid sa se joace si sa se respecte unul pe altul. Stafful este unul cu o experienta foarte mare în jocul acesta si stiu sa gestioneze foarte bine orice situatie fara favoritisme.

Dispunem de factiuni pasnice: CIVILIAN ; LICENSE FACTION ; TAXI COMPANY ; NEWS REPORTER ; MEDICS ;

Dispunem de ganguri: Grove Street ;Los Santos Vagos ; Ballas ; Varios Los Aztecas ;

Dispunem de departamente: Police Department ; F.B.I. Department ;N.G. Department

Dispunem de mafii: The Mafia ; The Triads

Dispunem de agentii: Hitman Agency

Si special, mai dispunem si de 3 cluburi: NRG CLUB , NFS CLUB & BIKERS CLUB

Pentru a fi totul cât mai înteresant si jocul cât mai legat, pentru ca playerii sa înteractioneze mai mult. Am creat si aliante între ganguri si mafii -> Grove Street-The Triads-Los Santos Vagos vs. Ballas-The Mafia-Varios Los Aztecas

Am adaugat DEALERSHIP -> Va puteti cumpara masini personale cu banii din joc pe care le puteti ÎNMATRICULA si PARCA UNDE DORITI !!!

Va asteptam sa încercati sa va convingeti !

HostName: PRONION: MEGA UPDATE
Address: gta.pronion.ro:7777
Players: 175 / 250
Ping: 9
Mode: ProNion GF v0.7.4
Map: San Andreas
aNNNcoL
aNNNcoL
Veteran
Veteran

Mesaje : 2382
Data de inscriere : 31/03/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum