HOSTNAME: GTA.INPAUZA.ORG:7777 ASTAZI ORA 17:00 SE ALEG HELPERS/ADMINI/SI LIDERI GO GO GO SE DAU LA LVL 3 PREMII PERSONALE. Players:x/50 Ping:14 Mode:Godfather InPauza Map:Sanandreas .Nu vati sa turat de srv alea care se inchid peste 1 luna? Da si eu asa

HOSTNAME: GTA.INPAUZA.ORG:7777 ASTAZI ORA 17:00 SE ALEG HELPERS/ADMINI/SI LIDERI GO GO GO SE DAU LA LVL 3 PREMII PERSONALE. Players:x/50 Ping:14 Mode:Godfather InPauza Map:Sanandreas .Nu vati sa turat de srv alea care se inchid peste 1 luna? Da si eu asa

In jos

HOSTNAME: GTA.INPAUZA.ORG:7777 ASTAZI ORA 17:00 SE ALEG HELPERS/ADMINI/SI LIDERI GO GO GO SE DAU LA LVL 3 PREMII PERSONALE. Players:x/50 Ping:14 Mode:Godfather InPauza Map:Sanandreas .Nu vati sa turat de srv alea care se inchid peste 1 luna? Da si eu asa  Empty HOSTNAME: GTA.INPAUZA.ORG:7777 ASTAZI ORA 17:00 SE ALEG HELPERS/ADMINI/SI LIDERI GO GO GO SE DAU LA LVL 3 PREMII PERSONALE. Players:x/50 Ping:14 Mode:Godfather InPauza Map:Sanandreas .Nu vati sa turat de srv alea care se inchid peste 1 luna? Da si eu asa

Mesaj Scris de Dubstep96 Mier 01 Mai 2013, 11:11 am

HOSTNAME: GTA.INPAUZA.ORG:7777 ASTAZI ORA 17:00 SE ALEG HELPERS/ADMINI/SI LIDERI GO GO GO SE DAU LA LVL 3 PREMII PERSONALE. Players:x/50 Ping:14 Mode:Godfather InPauza Map:Sanandreas .Nu vati sa turat de srv alea care se inchid peste 1 luna? Da si eu asa ca am ales cu gija un srv bun GTA.INPAUZA.ORG NO SA SE INCHIDA NICIODATA. GO GO GO
Dubstep96
Dubstep96
Incepator
Incepator

Mesaje : 85
Data de inscriere : 06/04/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum