[center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel

[center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel

In jos

[center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel Empty [center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel

Mesaj Scris de Anonymus.LinkCs Mier 20 Mar 2013, 10:15 pm

LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cele mai tari servere de RP fara nici o indoiala.
Oricare intra pe LinkCs are drepturi egale nu facem diferenta toti suntem la fel ,doar singuri ne putem inalta sau pica aici e treaba fiecaruia.
FACTIUNI LinkCs

-Police Departament [PD]
-Federal Bureau of Investigation [F.B.I]
-S.M.U.R.D
-Grove Street
-Russian Bratva
-Yakuza
-The Ballas
-News Reporter
-Mayor
-Varios Los Aztecas
-Russian Bratva
-HITMAN
-Taxi Club
-Tow Car Company
-VLA
-Da Nang Boy
-School Instructors

Job-uri LinkCs

Job-uri legale


Detectiv
CarMecanic
Boxer
Bodyguard
Bus Driver
PaperBoy
Trucker
Pilot de Avion
Sofer de Tir
PizzaBoy

Job-uri ilegale


Car Dealer
Car Jacker
Whore
Arms Dealer
Drug Dealer


Serverul va Prezinta:



Spawn Civil : [center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel 2jbvexl
Strazile Noastre : [center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel W6xcux [center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel W6xcux
In fata la primarie: [center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel Zvdauw
Banca :[center][b]LinkCs un server RPG , fiecare dintre noi sau majoritatea care joaca samp stiu ce este RP(Role Play) ,simulam viata reala pe cat mai mult posibil.Unora le iese altora nu dar asta e viata.Insa pe LinkCs incercam si credem ca avem unul dintre cel Foiy3m



Tin sa va Spun ca Serverul nu are lag de loc cu toate ca avem mult mapping.
Anonymus.LinkCs
Anonymus.LinkCs
Incepator
Incepator

Mesaje : 61
Data de inscriere : 20/03/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum