HostName: [~Romania~]*gLand.Ro Hard Role-Play România Address: 89.35.18.11:7777 Players: xx / 50 Ping: 21 Mode: gLand Roleplay Map: Romania gLand.Ro O scurta descriere a noului mod [nu`mi apartine !,dar in timp o sa devina UNIC prin updateurile si modifi

HostName: [~Romania~]*gLand.Ro Hard Role-Play România Address: 89.35.18.11:7777 Players: xx / 50 Ping: 21 Mode: gLand Roleplay Map: Romania gLand.Ro O scurta descriere a noului mod [nu`mi apartine !,dar in timp o sa devina UNIC prin updateurile si modifi

In jos

HostName: [~Romania~]*gLand.Ro Hard Role-Play România Address: 89.35.18.11:7777 Players: xx / 50 Ping: 21 Mode: gLand Roleplay Map: Romania gLand.Ro  O scurta descriere a noului mod [nu`mi apartine !,dar in timp o sa devina UNIC prin updateurile si modifi Empty HostName: [~Romania~]*gLand.Ro Hard Role-Play România Address: 89.35.18.11:7777 Players: xx / 50 Ping: 21 Mode: gLand Roleplay Map: Romania gLand.Ro O scurta descriere a noului mod [nu`mi apartine !,dar in timp o sa devina UNIC prin updateurile si modifi

Mesaj Scris de Smau Bogdan Mier 09 Mar 2011, 6:59 pm

HostName: [~Romania~]*gLand.Ro Hard Role-Play România
Address: 89.35.18.11:7777
Players: xx / 50
Ping: 21
Mode: gLand Roleplay
Map: Romania gLand.Ro

O scurta descriere a noului mod [nu`mi apartine !,dar in timp o sa devina UNIC prin updateurile si modificarile radicale facute de mne..asa cum a devenit si celebrul mod GTA:RP,denumire actuala: gLand HRP...cel pe care il stiti toti care a reusit intr`o luna de zile sa obtina o medie de 50 de jucatori pe zi. Ei asa va fi si cu noul gamemod...in timp,prin propunerile voastre si cunostintele mele..acest GM va deveni UNIC.

**Deci haideti sa va fac si o scurta prezentare..e doar una scurta!! sunt foarte multe de descoperit pe server! va ia cel putin o saptamana sa aflati macar 3 sferturi din el.

______________________________________________
-masini personale: mergeti la showroom,dati comanda de masina apoi mergeti in port unde vaporul va va aduce masina comandata.
-tractoare,basculante,atv`uri,tiruri personale: mergeti la showroom,dati comanda de masina apoi mergeti in port unde vaporul va va aduce masina comandata.
-Barci,Avioane & Elicoptere personale: mergeti la showroom,dati comanda de masina apoi mergeti in port unde vaporul va va aduce vehiculul comandat.
-etc.

**Puteti detine 3 masini/cont.

Alte functii alte noului GM:
-GPS la toate vehiculele;
-Scripturi noi 0.3C;
-Primaria gLand.Ro din nou functionabila!: va puteti cumpara terenuri pentru a va efectua anumite constructii,afaceri,case,etc.;
-Masini la factiuni;
-Factiuni noi;
-Mai multe comenzi & functii frumoase atat pentru playeri cat si pentru administratori;
-Mai multe grade de administrare;
-Protejarea economiei 100%,nimeni nici daca ar vrea numai poate strica economia serverului,deci numai exista WIPE pe gLand.Ro;
-Stiluri de lupta;
-Un nou sistem de consumat bauturi;
-Administrarea propriului cont numai prin accesarea unei simple comenzi: va puneti schimba numele singuri si parola;
-Inainte de a detine o arma trebuie sa dati teste de tragere pentru fiecare arma in parte;
-Utilizarea vibratoarelor;
-Stadion functionabil;
-Pasaport la vama;
-Salvarea locatiei cand iesi de pe server..te va da unde ai iesit;
-Un nou sistem lotto;
-Puteti calatori cu avionul,pilotii vor fi niste BOTI;
-Sala de gimnastica;
-Rob sistem la magazine,banca,primarie,etc.;
-etc...mai multe detalii le descoperiti singuri.


**Daca nu ati inteles dati reply cu ce anume nu intelegeti si va explic..facem asta pentru ca acum pe acest GM economia este protejata 100% indifierent de cati bani ar avea un jucator numai poate strica serverul cu nimic din cauza ca: showroom`urile nu se golesc niciodata,casele se fac la accesarea unei simple comenzi[ceea ce ne permite sa deschidem din nou primaria gLand..cu terenuri personale etc...playerii mai vechi stiti la ce ma refer..] iar eu am invatat sa fac un sBiz adica businessurile in care faci bani accesand comenzi cum este de exemplu /fill la gas company...etc...

Cu toate astea haideti sa ne distram si sa incepem o viata virtuala noua!
Smau Bogdan
Smau Bogdan
Incepator
Incepator

Mesaje : 31
Data de inscriere : 09/03/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum