va rog sa ma ajutati

va rog sa ma ajutati

2 participan?i

In jos

va rog sa ma ajutati Empty va rog sa ma ajutati

Mesaj Scris de [hell] Dum 19 Oct 2008, 9:44 pm

Buna,
Sunt un 'veteran' al SAMP-ului dar niciodata nu mi-am facut server sau scripturi si daca poate cineva sa ma ajute sa imi scripteze si mie un server prin team viewer si va raman vesnic dator (sunt destul de bun in photoshop si va ajut cu graficile daca vreti)
Multumesc in avans

EDIT: modu pe care il voi folosi este godfather ,ID-ul meu este andreiinsanfiero(yahoo) , andrei.hell@gmail.com(mailu la care raspund),dau admin level 12 pe server celui care ma ajuta si vezi avea o viata mai buna pe unele servere cu mn ca prieten (am rep)


Ultima editare efectuata de catre [hell] in Dum 19 Oct 2008, 10:00 pm, editata de 2 ori (Motiv : EDIT)
[hell]
[hell]
Member
Member

Mesaje : 1
Data de inscriere : 19/10/2008

Sus In jos

va rog sa ma ajutati Empty Re: va rog sa ma ajutati

Mesaj Scris de DoriN17 Lun 15 Dec 2008, 12:27 am

[hell] a scris:Buna,
Sunt un 'veteran' al SAMP-ului dar niciodata nu mi-am facut server sau scripturi si daca poate cineva sa ma ajute sa imi scripteze si mie un server prin team viewer si va raman vesnic dator (sunt destul de bun in photoshop si va ajut cu graficile daca vreti)
Multumesc in avans

EDIT: modu pe care il voi folosi este godfather ,ID-ul meu este andreiinsanfiero(yahoo) , andrei.hell@gmail.com(mailu la care raspund),dau admin level 12 pe server celui care ma ajuta si vezi avea o viata mai buna pe unele servere cu mn ca prieten (am rep)

Vino pe RomaniaRPG.no-ip.org Wink
DoriN17
DoriN17
Incepator
Incepator

Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/12/2008
Varsta : 33
Localizare : Sighisoara

http://forum.lcsnet.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum