GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop!

GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop!

In jos

GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! Empty GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop!

Mesaj Scris de DoNy Mier 04 Dec 2013, 2:58 pm

Dati click aici pentru a viziona o prezentare a serverului nostru.


GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! Ap6xjm
DNS SAMP.VibePlay.ro
Forum: www.vibeplay.ro
Facebook: www.facebook.com/vibeplay.ro


GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! Banner_720_80
Avem de asemenea si:
server Role-Play:DNS: RP.VibePlay.ro
server Trucking:DNS: Truck.VibePlay.ro
server Stunt:DNS: Stunt.VibePlay.ro

Servere Counter Strike 1.6 romanesti, romania:
cs.vibeplay.ro - clasic
gg.vibeplay.ro - gungame
furien.vibeplay.ro - furien

Server minecraft: mc.vibeplay.ro , pagina oficiala: http://minecraft.vibeplay.ro/

Server Team Speak 3: ts3.vibeplay.ro:9997

Comunitatea VibePlay.ro recruteaza servere de orice tip ( exceptie sa:mp ) . Pentru detalii adaugati id xtream3r@yahoo.com.

Serverul samp.vibeplay.ro , detine in momentul de fata si un biz de inchiriat baloane cu aer cald. Vizitati serverul daca doriti sa vedeti bizul.

GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 2jdhzc5



Samp.Vibeplay.ro ---VibePlay:Godfather Ls-LV Cel mai tare server Godfather-Click





Serverul RPG.vibeplay.ro a fost infiintat in luna iulie 2012.In doar 3 luni, in timpul vacantei, s-a atins si recordul de 137 playeri pe server. Calitatile care au adus serverul intr-un timp atat de scurt, pe linia de front, printre primele 10 servere de sa:mp din Romania, sunt seriozitatea, si devotamentul fondatorilor si al staff-ului in a administra si a oferi conditii cat mai bune de joc pentru playeri.



Acest server este RPG , urmariti mai jos o mica prezentare :

Factiuni:

Police
FBI
National Guard

The Mafia
The Triads
Hitman
News
Ballas
Las Venturas Vagos
Varios Los Aztecas
Grove Street

Joburi:

Legale:
-Detective (Detectiv)
-Lawyer (Avocat) $
-Car Mechanic (Mecanic de masini)
-Bodyguard (Garda de corp)
-Car Dealer (Vanzator de masini) $
-Boxer
-Trucker (Camionagiu)
-Garbeage Collector (Gunoier) $
-Paper Boy (Ziarist)
-Instructor $$$
-Medic $ [/color]

Ilegal:
-Arms Dealer (Traficant de arme) $$$
-Drug Dealer (Traficant de droguri) $$
-Whore
-Car Jacker (Spargator de masini) $


Eventuri automate : Curse masini - /join , Primul care tasteaza un anumit cuvant castiga,
Hunting Event , Money Bag, Nrg Event - care se acceseaza prin /joinnrgevent , primul la CP-ul rosu castiga $$ , , Curse cu vaci
..in curand mai multe
Eventuri zilnice : MonsterTruck, DestructionDerby, Deagle, Last Man Standing,Last Car Standing, Hide'N'Sseek
Fast-eventuri si multe altele organizate de catre STAFF zilnic !


1.Pe server exista Need For Speed CLUB

Rank-urile se dau pe baza la Bounty Points care se face prin WANTED!
2. Avem eventul cu servieta din 10 in 10 minute!
3.Multe animatii /animlist
4.Poti sa vorbesti prin /whisper /w
5. Un sistem de Masini personale /v create, /v model , /v park /v color --> De la orice level .
6. Avem un Event unic ! HUNTING EVENT !

7. Let`s GO ! Samp.VibePlay.Ro


[size=14pt]Poze server :[/size]
***********PARC DE DISTRACTII******************
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! H5MTTbA
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! WS8kDSk
*********Curse karting din parcul de distractii********
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! U63itVR
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! SHQFIsS
***********TANKWAR (AUTOMAT)********
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! B1fEXG8
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! OOG4Ofi
** Last Car Standig Event ( AUTOMAT) **
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 10rqqup

** Curse motoare (AUTOMATE) **
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! Wswmrs

** Vortex EVENT ( AUTOMAT) **
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! Samp017yc

**NFS Club**
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! KUHVoIQ

**NRG Club**
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 0XVraWI
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! SEjp4rc


 VibePlay Rocket 

GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! G5k67vF

 VibePlay Moon 

GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! BT1fNyT
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! G4a0JSv

 VibePlay Moon's Volcanos 

GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! CB2GIrg
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! SHS6J0c

**Dark Night kiLLer**
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 33021650

[b][size=12pt]Las venturas[/size]
:
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 50818424
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 92089543

[size=12pt]Spawn civili LV:[/size]
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 43404252


[size=12pt]Curse Automate:[/size] :
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop!

[size=12pt]Cazino:[/size]
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 53223030

[size=12pt]Curse & Pariuri:[/size] :
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 57970360
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! 2a0m0q0

[size=12pt]Samp.VibePlay.ro [/size] :
GTA.Pronion.Ro Am adaugat dealership (masini personale cu banii din joc) ; Tombola de Sfantul Nicolae! ; Eventuri si Distractie Non-Stop! Samp040rp
DoNy
DoNy
Member
Member

Mesaje : 5
Data de inscriere : 19/11/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum